Un Trimestre Molt Productiu al BSB!

Ara que els nostres alumnes i professors estan gaudint d’un merescut descans, és un bon moment per reflexionar sobre la primera meitat del que està essent un súperproductiu primer trimestre de curs al BSB

Certament ha estat un període fantàstic, farcit d’activitats! Si mirem enrere, mentre fem ullada a les fotos, és increïble la quantitat d’activitats que hem organitzat, participat, assistit i gaudit en tots dos campus des que va començar el curs, ara fa tan sols set setmanes!

La llista d’activitats és tan llarga com emocionant:

I tot això ha resultat ser d’allò més enriquidor, estimulant, emotiu, sorprenent i molt divertit.

Ja estem ansiosos davant la perspectiva d’una segona meitat de trimestre ben farcida de noves excursions, competicions esportives, reunions amb pares, classes d’idiomes per a adults, matins de portes obertes, festivals de final de curs i fires festives… Fes un forat a la teva agenda! Hi ha moltes activitats previstes i desitgem que hi puguis participar!